Představte svůj nový firemní projekt v plném lesku

Hledáte místo, kam se snadno dostanete z vlakového nádraží i MHD, které bude skutečně už na první pohled okázalé a nabídne pozvaným hostům prvotřídní komfort? A stačí přitom jen velmi jednoduchá rezervace, bez zbytečných administrativních složitostí? Potom vás jistě osloví hotel nesoucí jméno Belvedere – k dispozici je nejen perfektní zázemí pro tiskové konference a představení projektů, ale konat se zde může vlastně jakákoliv společenská akce. Od oslavy šéfa po ples, od firemního školení až třeba po nějakou kulturní událost.

Dohoda bude rychlá, formalit je jen minimum

Nebudete se také zdržovat složitými postupy, protože pronájem konferenčních prostor Praha bude vyřízen ještě během dneška. Parkování nebo občerstvení se také dá snadno zajistit, takže už jen sezvěte hosty a připravte si prezentaci, která je opravdu osloví. Jaká je kapacita? Celkem až 400 lidí, k dispozici je malý salonek pro uzavřenou společnost, ale i sál až pro tři stovky hostů.

Rychlý internet, tlumočnická kabinka nebo cateringové služby jsou samozřejmostí, stejně jako možnost parkování a následného ubytování pozvané návštěvy v samotném hotelu. Seminář, porada nebo naopak představení něčeho, co plánujete na příštích pět let – nechybí veškeré potřebné vybavení od dataprojektoru po perfektní ozvučení prostor. Nemusíte se o nic dalšího starat (jen přijít a excelovat).

Posezení v útulné restauraci nebo masážní salon?

Konferenční sál v Praze nabízí různorodé možnosti, ale s nimi rozhodně den ještě nekončí. Po akci můžete posedět v luxusní restauraci, vydat se na thajskou masáž nebo do fitness centra, které je vlastně hned přes ulici. Nebo také pozvat hosty během volného dne na malý výlet po hlavním městě, kde je k vidění spoustu zajímavých krás – Praha 7 je skutečnou špičkou!