Exkluzivně dobré pralinky

Exkluzivní chuť, poctivá rukodělná práce, kvalitní čokoláda ze Salvadoru. To vše a ještě mnohem více vystihuje naše pralinky. Dovolte nám v následujícím článku přestavit nejen pralinky, ale celou naší firmu s bohatou historií a navnadit Vaše chuťové pohárky.

Skvělé pralinky nabízené na Dni Ambasád

 

Co stálo za vznikem naší firmy?

Chtěli jsme vytvořit exkluzivní pralinky, avšak v České republice nebyla dostatečná nabídka kvalitní a chutné čokolády, která je pro naše pralinky tím nejdůležitějším. Abychom vám spotřebitelům,  mohli poskytnout kvalitu,  kterou si zasloužíte, tak jsme se spojili se Salvadorskou firmou, s jejímž požehnáním jsme zde otevřeli pobočku.

Proč zrovna z dalekého Salvadoru?

Kakao z této země, má vlastnosti (kvalita, vůně, chuť) pro které je mimořádné, což dovoluje vzniknout našim mimořádným  pralinkám. Díky spojení  nejstarší výrobní tradice v Salvadoru a propracovaným technickým postupům z Evropy, vznikla tato nejdokonalejší  čokoláda, kterou si zamilujete již po prvním ochutnání.

Jak naše exkluzivní pralinky vyrábíme?

Celý výrobní postup začíná u ručního třídění kakaových bobů. Kakaové boby k výrobě našich pralinek musí být kvalitní, správně uzrálé. Dále za stálého dohledu našich pracovníků pomalu a jemně kakaové boby pražíme. Vše musí být přesné a dokonalé, protože při přepražení, spálení či nedostatečném  vypražení hrozí poškození bobů a tím negativní vliv na celkovou chuť  budoucí čokolády. Za pomoci tradičních způsobů mletí kakaa zpracováváme několik dní kakaovou hmotu, což jí dodává sametově hladkou strukturu. Další postup výroby čokolády pro naše pralinky podléhá výrobnímu tajemství, avšak můžeme vám prozradit, že díky vysokému obsahu pravého kakaa v každé naší čokoládě získáte ochutnáním ojedinělý zážitek, který se žádné průmyslově vyráběné čokoládě nevyrovná.

Pomoc Salvadoru

Vždy dbáme na to, aby všichni kdo se na výrobě čokolády, podílejí ať už pěstitelé samotní nebo zkušení odborníci kteří pocházejí ze Salvadoru, Kuby, Nicaraguy a Švýcarska dostali za svou mimořádně dobrou  práci (díky které mohli vzniknout naše lahodné pralinky) náležitou odměnu. Tím, ale naše podpora farmářů nekončí, část zisku z prodeje jim naše firma věnuje na vzdělávání jich samých a jejich zaměstnanců.

Získaná ocenění

Máte možnost ochutnat lahodné pralinky z čokolády, která patří k těm nejlepším na světě, což dokazuje několik získaných ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích. V roce 2017 jsme na prestižní soutěži producentů kakaa a výrobců čokolády (International Chocolate Adwards) získali 7 ocenění (1x zlato, 5x stříbro, 1x bronz), v sekci Mexiko, Střední Amerika a Karibik. A 2018 jsme na prestižní soutěži producentů a výrobců čokolády (International Chocolate Adwards získali 4 ocenění (2x stříbro, 2x bronz) v sekci celý Americký kontinent.

Máte zájem o speciální pralinky?

Ať už chystáte svatbu, oslavu či máte jinou významnou příležitost, ke které byste chtěli pralinky dle svého přání. Nebojte se nás oslovit, naše firma vám velice ráda vyjde vstříc.

 

1 thought on “Exkluzivně dobré pralinky

Comments are closed.