Nezapomenutelná svatba v hotelu Gregor

Svatba patří k významným životním okamžikům. Jak na to, aby byla skutečně nezapomenutelná?

Církevní či civilní svatba?

Snoubenci si dnes již v mnoha případech nepřejí ryze formální svatbu v obřadní síti. Hitem jsou svatby v přírodě, vrací se ale také sňatky v kostele. Může i nemusí se jednat o církevní obřad v pravém slova smyslu.

Někteří snoubenci volí církevní svatbu v jejím původním významu, neboť jsou oba věřící nebo žije ve víře alespoň jeden z páru. V takovém případě je potřeba splnit celou řadu kritérií, abyste prokázali, že to se svou vírou myslíte skutečně vážně. Mnozí by rádi zvolili sňatek v kulisách kostela pro jeho historickou hodnotu a jistou nezaměnitelnou atmosféru podobného místa.

Jste-li z Brna a okolí a přemýšlíte o svatbě, jednou z možných alternativ je kostel sv. Gotharda v Modřicích. Jde o římskokatolický chrám, v jehož kapli se tradičně obřady pořádají. Původní kostel zde vznikl již přelomu 12. a 13. století. Současná podoba je barokní s klasicistním interiérem. Jeho dominantou je obraz sv. Gotharda, který se nachází nad oltářem.

Ideální místo pro vaši svatbu

Pokud se rozhodnete pro svatbu civilní, lze ji realizovat v obřadní síni městského úřadu v Modřicích. V bezprostřední blízkosti městského úřadu se pak nachází hotel Gregor, kde je možné zajistit svatební hostinu, případně i další aktivity se svatbou spojené.

Menu pro svatbu lze navrhnout ryze podle vašich představ, případně se můžete inspirovat již připravenými jídelníčky. Problém nepředstavuje ani například čistě veganská úprava jednotlivých pokrmů. Hotel disponuje velkým sálem, který mimo pořádání svatebních hostin slouží i jako konferenční, rovněž se zde konají plesy. Sál pojme až 200 hostů. Je plně klimatizovaný a vytápěný.

Pokud byste svou svatbu chtěli doplnit i hudbou, jsou prostory sálu ozvučeny, případně lze zajistit výstavbu pódia a dohodnout vystoupení živé kapely. Na místě je možné taktéž realizovat výzdobu, doplnit vše vystoupením konferenciéra, případně pro snoubence přichystat nejrůznější tradice. Vše bude zapotřebí s předstihem dohodnout s personálem hotelu.

Svatba s úsměvem

Celý tým má s pořádáním svateb dlouholeté zkušenosti. Vždy se tak postará o to, aby během vašeho velkého dne nich důležitého nechybělo.

Připravena je na místě i alternativa pro svatbu menší. Využít je v prostorách hotelu Gregor možné i menší salonek. Ten má kapacitu 50 osob. Poskytne vám totožné zázemí jako velký sál. Salonek je plně klimatizován, vytápěn, na požádání lze zajistit hudbu či konferenciéra a samozřejmostí je i obsluha.

Svatba v hotelu Gregor se tak vlivem prostředí i příjemného a ochotného personálu má šanci stát skutečně nezapomenutelným zážitkem, který si v paměti uchovají novomanželé i všichni zúčastnění.

1 thought on “Nezapomenutelná svatba v hotelu Gregor

Comments are closed.