Bydlení je základ, měli bychom si jej proto patřičně pojistit

Mít vlastní střechu nad hlavou, to je pro drtivou většinu lidí zcela prvořadé. Není divu, s pohodovým zázemím se pak může lépe budovat kariéra a jde také o nejzákladnější předpoklad pro založení vlastní rodiny. A když už vlastní nemovitost jednou máme, měli bychom si ji chránit doslova jako oko v hlavě. Znamená to mimo jiné také nastavit si odpovídající pojistku, která bude krýt veškerá rizika, jichž je v dnešním světě skutečně víc než dost…

Nemusí vyprázdnit kapsu, přesto obsahuje vše důležité

Můžete uskutečnit celou dohodu online, a to klidně už během příštích pár minut. Nebo si vše ještě pár dní rozmyslet, pojištění bytu v Praze na vás samozřejmě počká – všichni vědí, že jde o rozhodnutí, které je třeba hodně rozvážit. Nečekejte, že bude nutná nějaká obsáhlá dokumentace a složité osobní jednání také půjde stranou. Naopak, bude zapotřebí jeden jediný údaj. Výměru naší bytové jednotky přeci máme obvykle v paměti, pro ujištění můžeme nahlédnout do vlastnického listu.

A jen tak mimochodem, předmětem pojištění nemusí být jen a pouze byt, nýbrž také rekreační nemovitost nebo domek, který si teprve vlastními silami stavíte. Limit odpovědnosti až deset milionů korun určitě hovoří zcela za vše. Jste kryti před riziky, která jsou běžná, ale i před těmi nestandardními.

Online jednání usnadní veškerou administrativu

Přes internet jde všechno snadněji, seznamka i sjednání půjčky. A totéž vlastně platí o situaci, kdy se rozhodnete pojistit si byt online! Všechno je velmi jednoduché, půjde pouze o základní kontaktní údaje a výměru bytové jednotky, hotovo vlastně může být už za několik málo minut. Nezapomeňte však na to, že pojištění majetku musí být zcela komplexní – žádné riziko není bohužel nikdy stoprocentně mimo hru!