Kam si jít zacvičit v Praze a okolí

Zdravý životní styl je moderním trendem a fitness centra na to reagují. V hlavním městě rostou jako houby po dešti. Nevíte, které z nich si vybrat? Doporučíme vám naše oblíbená.

Cvičení ve fitness centrech s CLUBSPIRE

Když chcete víc možností

Pracujete hodně? Úspěšní podnikatelé a výkonní manažeři se často shodují na tom, že jim cvičení pomáhá s lepší koncentrací, podporuje kreativitu a dodává energii. S hektickým životním tempem je ale složité najít v diáři místo pro pravidelné sportovní aktivity. Usnadnit vám to mohou fitka s více pobočkami. Vyberte si vždy podle potřeby – tu, která je poblíž místa vaší pracovní schůzky nebo vedle obchodu s potravinami, kam se chcete vydat večer.

MTV fitness má 4 pobočky nabízející posilovny, lekce se soukromým trenérem i skupinová cvičení. Zajít sem ale můžete i na masáž nebo ke kadeřnici. DreamFit před nedávnem otevřel svou třetí pobočku. Kromě klasické posilovny nabízí zajímavé skupinové lekce – vyzkoušejte třeba kalanetiku, HIIT nebo BodyFuse trénink, který kombinuje intervalové cvičení s izometrickým posilováním.

Když chcete i jíst nebo odpočívat

Multifunkční centra vám nabídnou hned několik forem relaxace. Díky tomu si můžete naplánovat příjemné odpoledne, kdy si protáhnete tělo, zajdete do sauny a na závěr si dáte třeba dobrou večeři nebo zajdete do kina. Navštivte třeba centrum Na Fialce v Říčanech u Prahy nebo Domyno na Praze 4.

Když chcete něco drsnějšího

Fight cluby rozhodně nejsou místem pro slabší povahy. Pokud v sobě máte přebytek dynamické energie, zkuste ji vypustit třeba v Jungle BJJ, kde si můžete zatrénovat s Fernandem Arauje, známým držitelem černého pásu v brazilském jiu-jitsu.  V TBKC má zase základnu někdejší mistr světa v kickboxu Petr Ondruš. Zkusíte odkoukat jejich triky?

Koho neláká kontaktní sport, může se odreagovat v Prague Armory. Střelnice na Praze 9 nabízí výběr z 24 druhů zbraní a vítá i úplné začátečníky.

Všechna tato centra, stejně jako 50 dalších po celé Praze, fungují na komplexním
rezervačním systému CLUBSPIRE. Ten se stará o to, aby šlo vše hladce a váš trénink neohrozily žádné technické potíže. Podívejte se, kde všude jej najdete.