Dechovka kapelníka Tomáše Průši Lovesong Orchestra zamíří na masopustní oslavy

V sobotu 2. března kapela vystoupí v 16:00 hodin na pódiu na pražské Kampě poté, co k němu dorazí průvod masek Malostranského masopustu.  5. března potom zahraje na tradičním Žižkovském masopustu při řazení masek na náměstí Jiřího z Poděbrad, a následně i v průvodu, který vyrazí do ulic v 17:00. Poslední z Masopustů, na který se Lovesong Orchestra těší,  je Masopust v Hlásné Třebani. Tam bude kapela hrát 9. března za pochodu od stavení ke stavení a doprovodí veselící se průvod až k tradiční zabijačce.  

„K Masopustům má naše kapela přirozeně blízko. Jsou to jedny z prvních venkovních hraní v roce, takže je k nim potřeba nejen velké nadšení, ale také horká krev a energie v muzice, která v kombinaci s horkými nápoji rozehřeje nejen nás, ale celý průvod”, dodává kapelník Tomáš Průša.

Lovesong Orchestra v Čechách zavádí nový styl zábavy u živé muziky, který nazývá „nová dechovka”. Inspirací je kapele tradiční česká zábavní muzika i temperamentní dechovky z Balkánu a Španělska. Nejraději Lovesong Orchestra hraje akusticky přímo mezi publikem, které se tak stává součástí vystoupení a odnáší si maximální autentické zážitky.

Pro více informací navštivte www.lovesongorchestra.cz.